Asya Pasifik Film Ödülleri Başkanı

Tracey, Emmy ve BAFTA ödüllü, film ve televizyon yapım şirketi Hoodlum’un İçerikten Sorumlu Başkanı’dır. Hoodlum, Avustralya, ABD ve İngiltere arasında faaliyet gösteren, ayrıca Disney’in ABC Stüdyoları ile “eserleri ilk görme hakkı” anlaşması bulunan bir şirkettir.
Tracey, Screen Queensland’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak beş yıl görev yaptıktan sonra, 2019’un Eylül ayında Hoodlum’a katıldı ve halen Hoodlum’da geliştirme ve pazarlama bölümünde çalışmaktadır.
Hoodlum şu anda, Shakespeare’in çalışmalarını tamamen kadın yazarlar ve yönetmenler kullanarak güncelleyen on bölümlük bir dizi olan SHAKESPEARE NOW’ın yapımı için ABC Avustralya ve Margot Robbie’nin Lucky Chap Entertainment şirketi ile birlikte çalışıyor. Ayrıca şirketin, İranlı Kürt gazeteci Behrouz Boochani’nin üzücü deneyimlerini anlattığı ve çok sayıda ödül aldığı Dağlardan Başka Dost Yok: Manus Cezaevi’nden Notlar adlıkitabından uyarlanan NO FRIEND BUT THE MOUNTAIN(DAĞDAN BAŞKA DOST YOK) adlı uzun metrajlı filmi de yapacağı duyuruldu.
Tracey, Hoodlum’a katıldığından bu yana, Hoodlum’un küresel yelpazesini genişletmek için, diğer şirketlerin yanı sıra ABC Signature, Fox, Peacock, Netflix, CBS International ve A&E gibi ortaklarla birlikte senaryolu ve senaryosuz televizyon işleri ve uzun metrajlı filmler gibi geliştirilmekte olan yapımlarda görev yapmaktadır.
Hoodlum şu anda ABC Signature / Amazon dizisi THEWILDS’ın ikinci sezonu için destek sağlamakta olup ve aynı zamanda ABC’nin en yeni dizisi ALL MY FRIENDS ARE RACIST(BÜTÜN ARKADAŞLARIM IRKÇI) için post prodüksiyon (yapım sonrası) aşamasındadır.
Tracey şu anda Asia Pacific Screen Awards’ın başkanı, Home of the Arts (HOTA) (SANAT EVİ) Gold Coast’un yöneticisi ve Griffith Film Okulu Danışma Kurulu Başkanı’dır. ABD merkezli Avustralyalılar için haricî danışmanlık yapan Tracey, Film ve Ekran Yapımcıları Avustralya Konseyi’nin danışmanlığını da yapmaktadır.